راه ارتباطی 120 روستای هشترود مسدود شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود از بسته بودن راه ارتباطی 120 روستای این شهرستان در پی بارش ها، اطلاع داد.

راه ارتباطی 120 روستای هشترود مسدود شد

امین امینیان در گفت وگو با وبلاگ خرید اینترنتی، اظهار کرد: با توجه به بارش برف و کولاک شدید در سطح شهرستان که از صبح امروز شروع شده، راه ارتباطی 120 روستا بسته است.

وی اضافه نمود: ارتفاع برف در برخی از مناطق شهرستان تا 40 سانتی متر نیز رسیده اما محورهای اصلی شهرستان باز و تردد در جاده ها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی اظهار کرد: تمام عوامل راهداری شهرستان در تلاشند تا محورهای اصلی را باز نگهدارند اما از تمامی هموطنان تقاضا داریم اگر کار ضروری برای انجام سفر ندارند از مسافرت در روزهای برفی پرهیز نمایند.

امینیان تاکید نمود: رانندگان خودروی خود را به تجهیزات ایمنی، زنجیر چرخ، لباس گرم و مواد خوراکی تجهیز نمایند و از سالم بودن ماشین خود اطمینان داشته باشند.

وی از آمادگی پایگاه امداد و نجات جاده ای روستای عزیز کندی واقع در اتوبان، راهدارخانه اداره راه در محور قره چمن و محل اسکان اضطراری در شهر نظرکهریز برای مسافران گرفتار شده در راهبندان ناشی از بارش برف اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راه ارتباطی 120 روستای هشترود مسدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه ارتباطی 120 روستای هشترود مسدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید