جزئیات گفته نشده از درگیری بین دو نیمه پرسپولیس و گل گهر، علت عصبانیت عجیب گل محمدی تعیین شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، بر اساس شنیده ها ملاقات دو تیم پرسپولیس و گل گهر سیرجان حواشی دیگری هم داشته است که از دید دوربین های تلویزیونی و عکاسان مخفی ماند!

جزئیات گفته نشده از درگیری بین دو نیمه پرسپولیس و گل گهر، علت عصبانیت عجیب گل محمدی تعیین شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خرید اینترنتی، پرسپولیس بعد از تعطیلی بازی ها به خاطر مسابقات تیم ملی، یک برد در سوپر جام مقابل تراکتور به دست آورد و در لیگ برتر هم از سد مس رفسنجان گذشت تا با توجه به توقف سپاهان در ملاقات هفته قبل صدرنشین گردد، اما سرخ پوشان برای تداوم این فرایند احتیاج به فزونی در ملاقات سخت برابر گل گهر داشتند که با گل های مهدی ترابی (2 بار) و احمد نوراللهی در مقابل تک گل یونس شاکری توانستند شاگردان امیر قلعه نویی را شکست دهند و رتبه اول را حفظ نمایند.

فزونی پرسپولیس در این مسابقه در حالی به دست آمد که عدم اعلام یک پنالتی در نیمه دوم اعتراض شدید کادر فنی تیم گل گهر را به همراه داشت و موجب شد این بازی با جنجال و تنش زیادی همراه باشد و به اتمام برسد.

این اما همه ماجرا نبود. شنیدیم پس از سوت سرانجام نیمه اول و در حالی که اعضای دو تیم وارد راهروهای منتهی به رختکن می شدند یکی از مربیان تیم گل گهر سیرجان خطاب به اشکان خورشیدی داور مسابقه می گوید: این پرسپولیسی های کَلاش! شلوغ بازی می نمایند و شما هم به نفع آنها پنالتی می گیری؟!

طرف درحالی این جمله را برزبان آورد که یحیی گل محمدی، افشین پیروانی و حمید مطهری در چند قدمی داوران بوده و این جمله را شنیدند. سرمربی پرسپولیس هم به این جمله واکنش نشان داده و خطاب به مربی گل گهر سیرجان گفت: به پرسپولیس و پرسپولیسی ها توهین نکنید آقا، مؤدب باشید!

شنیدیم جرو بحث طرفین با دخالت سعید الهویی یکی دیگر از مربیان گل گهر کشدار شده و پای افشین پیروانی و حمید مطهری هم وسط می آید.

در حالی که سعید الهویی و افشین پیروانی مشغول جروبحث بودند، ناگهان حمید مطهری دردفاع و حمایت از سرپرست تیم خود گفت: تو یکی کجای این فوتبال بودی که حالا...

به هرشکل ممکن با وساطت نزدیکان دو تیم، مربیان پرسپولیس و گل گهر سیرجان به رختکن می فرایند در حالی که عصبانیت ناشی از آن در چهره و رفتار یحیی گل محمدی در نیمه دوم مشهود بود.

سرمربی پرسپولیس به قدری عصبانی بود که کمتر کسی او را در این شرایط دیده بود و در نیمه دوم بارها این عصبانیت را بروز داد.

شاید خیلی از بینندگان تلویزیونی علت اصلی این عصبانیت را نمی دانستند یا به تصمیمات داور مسابقه ربط می دادند در حالی که ماجرا به همان بگو مگوی طرفین بین دو نیمه بازی برمی گشت.

جایی که یحیی گل محمدی از مربی گل گهر انتظار نداشت در حضورش به پرسپولیسی ها توهین گردد و...

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جزئیات گفته نشده از درگیری بین دو نیمه پرسپولیس و گل گهر، علت عصبانیت عجیب گل محمدی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات گفته نشده از درگیری بین دو نیمه پرسپولیس و گل گهر، علت عصبانیت عجیب گل محمدی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید