تصاویری دردناک از شرایط سالمندان آمریکایی

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، تصاویر ناراحت کننده از شرایط خانه سالمندان نیویورک آمریکا در شبکه های اجتماعی وایرال شد.

تصاویری دردناک از شرایط سالمندان آمریکایی

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی به نقل از نیویورک تایمز، سالخوردگان خسته و بیمار با توجه به سرمای هوا به علت فقدان سیستم گرمایشی بدترین روزهای خود را در خانه سالمندان می گذرانند.

ساکنان این خانه مجبورند با توجه به کریسمس به زندگی سخت خود در خانه سالمندان ادامه دهند.

به گفته رسانه های آمریکایی تعداد زیادی از سالمندان رنج دیده بدترین روزهای خود را در خانه سالمندان برانکس می گذرانند این در حالی است که مقامات مسئول ادعا نموده بودند که مشکل سیستم گرمایشی پس از سالها حل شده اما افشاگری یک خبرنگار شرایط درد آور سالمندان را به وضوح نشان میدهد.

استیون تلی، 66 ساله، که در این خانه ساکن است با ابراز تاسف گفت: کریسمس شاد برای من مبارک نیست.همه جا سرد و بهم ریخته است

تلی یکی دیگر از ساکنان این خانه به وبلاگ خرید اینترنتی گفت:با وجود کریسمس من جایی برای رفتن ندارم. دخترم وقتی 5 ساله بود فوت کرد. مادرم در سال 2011 میلادی فوت کرد. پسر عموی من در [واشنگتن] دی سی زندگی می نماید و من تنها هستم.

ویلیام ریورا، مدیر منطقه انجمن حمایت از سالخوردگان پس از بازدید از خانه سالمندان با ارسال ایمیلی شرایط این خانه را غیرقابل قبول خواند. او اعلام کرد که علاوه برنبود سیستم گرمایشی و آب گرم، نشتی عمده ای در لابی وجود دارد و درها قفل نمی شوندکه یک مسئله مهم امنیتی برای سالمندان است.شرایط بسیار بد است و مسئولان به وعده های خود عمل نمی نمایند.

-

-

-

-

-

انتهای پیغام،

منبع: ایران آنلاین

به "تصاویری دردناک از شرایط سالمندان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویری دردناک از شرایط سالمندان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید