اولین نمایشگاه پوستر نفس در اردبیل برپا شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، خبرنگاران/اردبیل اولین نمایشگاه پوستر با نام نفس به همت انجمن اهدای عضو ایرانیان استان اردبیل برپا شد.

اولین نمایشگاه پوستر نفس در اردبیل برپا شد

در این نمایشگاه که در نگارخانه مجتمع فدک اردبیل برپاست، آثار هنرمندان برجسته کشورمان و چهار کشور خارجی به نمایش گذاشته شده است.

رئیس انجمن اهدای عضو ایرانیان استان اردبیل در حاشیه این نمایشگاه در گفتگو با وبلاگ خرید اینترنتی اظهار کرد: این نمایشگاه در حوزه هنرهای تجسمی و با هدف فرهنگسازی اهدای عضو برگزار می شود که جدیدترین آثار هنرمندان در این رشته در معرض دید قرار گرفته است.

مجید محمدغریبانی گفت: در نمایشگاه نفس به دلیل تنوع آثار و اسامی شرکت کنندگان سعی شده تا بهترین و کیفی ترین آثار به نمایش گذاشته شود که در نوع خود بی نظیر محسوب می شود.

وی ضرورت آگاهسازی مردم را با موضوع اهدای عضو و کمک به همنوع یادآور شد و اضافه نمود: در سال های اخیر موضوع اهدای عضو مورد توجه گروه های مختلف جامعه قرار گرفته و خیز بلندی در راستای توسعه و تقویت این امر خداپسندانه برداشته شده است.

رئیس انجمن اهدای عضو ایرانیان استان اردبیل بیان نمود: این نمایشگاه تا 23 آبان ماه در نگارخانه فدک اردبیل برپا شده که به همراه برگزاری نمایشگاه نفس ورکشاپ هنری نیز برپا خواهد شد و علاقمندان از ساعت 16 تا 19 شب می توانند از آن بازدید کنند.

عکس:سیمادرازی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اولین نمایشگاه پوستر نفس در اردبیل برپا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین نمایشگاه پوستر نفس در اردبیل برپا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید