استاندارتهران: محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر تمدید شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، استاندار تهران گفت: با توجه به افزایش مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا به مراکز خدمات درمانی و کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری شده بیمارستان ها محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر در استان تمدید شد.

استاندارتهران: محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر تمدید شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی عصر جمعه در گفت و گوی خبری با رسانه ها اضافه کرد: محدودیت های در نظر گرفته شده برای مقابله با ویروس کرونا شامل بسته بودن تالارهای پذیرایی عروسی، برگزار نشدن مراسم های عروسی و ترحیم، تعطیلی استخرهای سرپوشیده، برگزار نشدن نماز جمعه در تهران و دیگر محدودیت های از این دست یک هفته دیگر از چهارم تا یازدهم مردادماه تمدید شده است.

وی ادامه داد: استفاده از طرفیت دورکاری و کاهش یک سومی کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران نیز تا چهارشنبه هفته آینده تمدید شده است و اگر شرایط بهتر نشد در صورت نیاز دوباره در این خصوص تصمیم گیری می شود.

محسنی بندپی تاکید کرد: برای استفاده از ظرفیت دورکاری کارکنان داری بیماری های زمینه ای، زنان باردار و زنان دارای کودک خردسال در الویت هستند.

به گزارش ایرنا، پیش از این نیز براساس ابلاغیه اعلامی ستاد مبارزه با کرونای استان تهران برخی کارمندانی که دارای بیماری زمینه ای بودند از 29 تیر تا چهاشنبه این هفته از ظرفیت دورکاری استفاده کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین

به "استاندارتهران: محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندارتهران: محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید