6 پیشنهاد برای کارکردن با اینترنت کم سرعت!

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، اینترنت کند پدیده غریبی نیست. اما راه هایی برای کنارآمدن با این موضوع هست.هیچکس از کار کردن با اینترنت کند لذت نمی بره؛ ارسال ایمیل با حجم بالا، فرستادن فایل برای دوست و یا انتظاری که بابت باز شدن یک صفحه ساده باید کشید روح آدم رو فرسایش می ده!

6 پیشنهاد برای کارکردن با اینترنت کم سرعت!

6 پیشنهاد برای کارکردن با اینترنت کم سرعت!

اینترنت کند پدیده غریبی نیست. اما راه هایی برای کنارآمدن با این موضوع هست.

هیچکس از کار کردن با اینترنت کند لذت نمی بره؛ ارسال ایمیل با حجم بالا، فرستادن فایل برای دوست و یا انتظاری که بابت باز شدن یک صفحه ساده باید کشید روح آدم رو فرسایش می ده!

اما برای خیلی ها چاره ای جز کنار آمدن با این شرایط نیست. در این نوشته به چند روش برای کار کردن با اینترنت کم سرعت اشاره می کنیم فشرده سازی فایل ها اگر می خواهید چند فایل ارسال کنید بهتر است از فشرده سازی بهره ببرید. کمپرس کردن فایل ها به شکل دراماتیکی حجم را کم می نماید. Winzip و WinRAR دم دست ترین برنامه ها برای فشرده سازی هستند.

سرعت مرورگر را افزایش دهید

گرافیک برای بسیاری مهم است (و البته ما!) اما از قلم نیاندازید که اینترنت کند چیز دیگری است. برای این که گرافیک رو غیر فعال کنید:

1- در بخش tools مرورگر سراغ internet option بروید

2- حالا روی Advanced کلیک کنید

3- بخش Multimedia را پیدا کنید

تیک این بخش ها رو حذف کنید:

Play animations in Web pages

Play sounds in Web pages

Play videos in Web pages

Show pictures

از distribution lists بهره ببرید

معمولا ایمیل ها برای افراد یک گروه سریع تر فرستاده می شوند تا اینکه تک تک برای هر کدام بفرستید. بنابراین بهتر است فهرست های گروهی داشته باشید. ضمناً اگر از outlook استفاده می کنید بد نیست به این لینک هم سری بزنید تا مراحل ساختن distribution lists را ببینید. [learn how to create a distribution list in Outlook] امضای ایمیل ساده ای داشته باشید امضا ایمیل حرفه ای و گرافیکی را فراموش کنید. این امضا ها حجم زیادی می گیرند و ایمیل شما را سنگین می نمایند. می توانید از امضاهای فونتی ریز و مختلف و رنگ های متفاوت برای امضای ساده و سبک بهره ببرید. اگر از امضای گرافیکی استفاده می کنید مطمئن شوید که سبک و کوچک هستند تا هم شمای فرستنده و هم دوست گیرنده سریع تر کار کنید.[آشنایی با امضای دیجیتال] صفحات رو ذخیره کنید اگر احتیاج به سایت های مرجع دارید بهتر است قبل از هر کاری صفحه مورد نظرتان را ذخیره کنید. حالا اگر اینترنت قطع شد باز هم می توانید به کارتان ادامه دهید.

cache مرورگر را زیاد کنید

وقتی حجم cache مرورگر را زیاد کنید صفحات سایت هایی که قبلا دیده اید سریع تر باز می شوند. بسیاری از فایل ها و عکس هایی که روی سایت ها هستند روی دستگاه شما ذخیره می گردد و یاری می نماید دفعه بعد که به آن صفحه مراجعه کردید بدون احتیاج به دانلود مجدد، صفحه باز گردد برای افزایش حجم cache:

1- بر روی tools و بعد Internet Options کلیک کنید.

2- در بخش general در پی Temporary Internet Files بگردید و روی Settings کلیک کنید.

3- در زیر بخش Check for newer versions of stored pages دکمه Automatically انتخاب شده است.

4- حالا می توانید این حجم را افزایش دهید ولی زیاده روی نکنید.

منبع:www.seemorgh.com

ارسال به وسیله کاربر محترم سایت : fh-fh110

منبع: راسخون

به "6 پیشنهاد برای کارکردن با اینترنت کم سرعت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 پیشنهاد برای کارکردن با اینترنت کم سرعت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید