کی روش: قرارداد جدید با ایران امضا می کنم، می خواهم قهرمان آسیا شویم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سرمربی تیم ملی ایران از امضای قرارداد با تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت های آسیا خبر داد.

کی روش: قرارداد جدید با ایران امضا می کنم، می خواهم قهرمان آسیا شویم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی و به نقل از آسوشیتدپرس، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران آماده امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران تا خاتمه جام ملت های آسیا 2019 است. این مربی از سال 2011 هدایت ایران را بر عهده داشته است ولی نتوانست در جام جهانی 2018 ایران را به دور دوم برساند و دو طرف تاکنون توافقی برای ادامه همکاری نداشتند.

کارلوس کی روش درباره ادامه حضور در ایران گفت: در طول این مدت من پیشنهادهای زیادی از کشورهای مختلف جهان داشتم ولی هیچوقت درها را برای بازگشت به ایران نبستم. نیاز است که مطمئن شوم فدراسیون به طور کامل از برنامه های ما برای جام ملت های آسیا حمایت خواهد کرد.

ایران تیم اول آسیا در رده بندی فیفا است ولی از سال 1976 پیروز نشده است به قهرمانی در جام ملت های آسیا دست یابد و این بار ایران در جام ملت ها با تیم های ویتنام، عراق و یمن همگروه شده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران ادامه داد: من بر طبق مکالماتی که قبلا داشتم و عنوان شده بود شرایط برای جام ملت های آسیا به خوبی خواهد بود، جمعه به ایران خواهم رفت. اگر باور نداشتم که شرایط آماده خواهد بود به ایران نمی رفتم ولی اعتماد می کنم و قرارداد جدیدی با ایران امضا خواهم کرد.

وی افزود: شرایط جزئی من، حمایت مالی تضمین شده و مسئولیت پذیری کامل برای جام ملت های آسیا 2019 است. نمی توانیم مثل گذشته اشتباهات را تکرار کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران بار دیگر نارضایتی خود را از امکانات کمپ تیم ملی و بازی های محبت آمیز اعلام کرد. او معتقد است اگر شرایط بهتری قبل از جام جهانی روسیه وجود داشت، این تیم می توانست بیش از 4 امتیاز از این گروه به دست بیاورد.

سرمربی پرتغالی افزود: همه یک دیدگاه شفاقی از عملکرد خوب ما در جام جهانی دارند با این حال افراد کمی هستند که مسائل ما را در این راه بدانند. دیدارهای محبت آمیز ای که لغو شد و ما کمپ آماده سازی خودمان را بدون بازیکن شروع کردیم. این چیزهایی است که ما نمی توانیم کتمان کنیم. ما در آستانه صعود از گروه خودمان در جام جهانی بودیم.

کی روش تاکید کرد: احساس می کنم که رتبه ای که در جام جهانی داشتیم و اینکه به دور دوم صعود نکردیم به خاطر مسائل کمپ و 3 دیدار محبت آمیز ای بود که لغو شد.

سرمربی تیم ملی ایران افزود: آینده چیزی نیست که من را نگران کند. من می توانستم با بقیه تیم ها قراردادی 4 ساله ببندم. می خواهم قهرمان جام ملت های آسیا شوم، ولی می دانم این اتفاق آسان نیست. رسیدن به قهرمانی در جام ملت های آسیا بسیار سخت است و مستلزم این است که همه به سختی برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کی روش: قرارداد جدید با ایران امضا می کنم، می خواهم قهرمان آسیا شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: قرارداد جدید با ایران امضا می کنم، می خواهم قهرمان آسیا شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید