ویلموتس: آزمون و حاج صفی را تعویض کردم چون با بحرین بازی داریم، در تیم من کسی فیکس نیست

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید هدفش تنها صعود به جام جهانی است.

ویلموتس: آزمون و حاج صفی را تعویض کردم چون با بحرین بازی داریم، در تیم من کسی فیکس نیست

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، مارک ویلموتس در نشست خبری بعد از پیروزی چهارده بر صفر تیمش مقابل کامبوج گفت: شرایط بازی برایم مهم بود. ما هجومی بازی کردیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم. در حال تحول هستیم و افراد جوانی به تیم اضافه می شوند و گروه بزرگتر می گردد. به سردار آزمون و احسان حاج صفی بعد از یک ساعت استراحت دادیم چون بازی با بحرین را فراموش نکردیم. تمرکز من روی دیدار با بحرین و دریافت 3 امتیاز است. تا این جای کار، کار خاصی نکردیم و هدف اصلی ما صعود به جام جهانی است.

او افزود: امروز، یک روز تاریخی بود و از خانم ها به خاطر فضایی که برای بازیکنان به وجود آوردند تشکر می کنم و امیدوارم این 4 یا 5 هزار نفر حاضر در بازی، در بازی های بعد بیشتر شوند.

او در پاسخ به این سوال که پیروزی برابر کامبوج زیباتر بود یا حضور بانوان در آزادی توضیح داد: سوال ساده ای است و جواب هر دوی آن ها یکی است. فوتبال مسئله ای احساسی است و باید برای همه به اشتراک گذاشته گردد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: در تیمی که من انتخاب می کنم هیچوقت کسی فیکس نیست. قبل از بازی دژاگه مصدوم شد و امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد. من بازیکنانی را انتخاب می کنم که هجومی باشند و بتوانند بیشتر گل بزنند و به تیم من بخورند. من به عنوان بازیکن پیروزی 10 بر یک را تجربه کردم اما به عنوان مربی نه. امروز اتفاقات جدیدی و تازه ای برای همه افتاد که برای نخستین بار بود. من همواره حریف را تحلیل می کنم. من فرد ساده ای نیستم و توانمندی بازیکنانم را می دانم. شما بازی با کره جنوبی را دیدید. من با نوراللهی، احسان و ابراهیمی دیوار محکمی را میانه میدان داشتم اما در آن دیدار هم هجومی بودیم. شاید در بازی های ما باخت هم وجود داشته باشد اما همواره فلسفه من یکی است و به آن ایمان دارم.

او درباره احتمال حضور خانواده اش در آزادی هم گفت: من 3 فرزند دارم که 2 پسر فوتبالیستم در باری و بخارست هستند و دخترم در لوردو به مدرسه می رود و همسرم که در خانه داری بسیار خوب است، خیال من را از کارم راحت می نماید و باعث می گردد از کارم لذت ببرم.

او درباره تاثیر این دیدار برای بازی با بحرین گفت: این پیروزی روی ذهن بازیکنانم تاثیر دارد. یاد گرفته ام تیمم را 4 روز قبل از مسابقه اعلام نکنم. امروز اشکان را از دست دادم و سردار هم دچار مصدومیت کوچکی شد و پورعلی گنجی هم برای فیلمبرداری رفت. فردا تمرینی را برای بازیکنانی که بازی نکردند، خواهیم داشت تا آن ها مشغول ریکاوری شوند.

ادامه دارد...

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ویلموتس: آزمون و حاج صفی را تعویض کردم چون با بحرین بازی داریم، در تیم من کسی فیکس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: آزمون و حاج صفی را تعویض کردم چون با بحرین بازی داریم، در تیم من کسی فیکس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید