واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد تا یک ماه آینده ایمن سازی می گردد ، شروع نصب گاردریل های جدید از امروز

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، طرح ایمن سازی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات حداکثر ظرف مدت یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد تا یک ماه آینده ایمن سازی می گردد ، شروع نصب گاردریل های جدید از امروز

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ خرید اینترنتی به نقل از دانشگاه آزاد، پس از انتخاب مشاور ذیصلاح و تایید طرح ایمن سازی توسط پلیس راهور، نصب دو هزار متر گاردریل دو موج و و نصب حدود چهار هزار متر گاردریل سه موج در بخشی از راستا های دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، نصب 280 متر نیوجرسی قفل شونده، بهسازی روکش آسفالت در بیش از بیست و دو هزارمتر مربع از راستا های داخلی، ایمن سازی پیوسته حاشیه راستا های اصلی از وجود سنگ ریزه های ناشی از فرسایش طبیعی خاک و سنگ دامنه های مشرف به راستا اصلی شروع شد.

این عملیات با کوبیدن بیش از سه هزار پایه و نصب بیش از بیست هزار قطعه به یکدیگر، یکی از عملیات های منحصر به فرد ایمن سازی راستا در کشور است.

پیش بینی می گردد این پروژه که با حضور ناظران ذیصلاح در حال اجرا است حداکثر ظرف مدت یک ماه آینده به اتمام برسد.

علاوه بر آن نصب دوربین سرعت سنج، نصب علایم هدایت و رانندگی و چراغ های مربوطه و سایر تجهیزات هشدار دهنده بر اساس طرح مصوب پلیس در دست اجراست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد تا یک ماه آینده ایمن سازی می گردد ، شروع نصب گاردریل های جدید از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد تا یک ماه آینده ایمن سازی می گردد ، شروع نصب گاردریل های جدید از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید