مزایده باشگاه پرسپولیس برای انتخاب کارگزار تازه بی نتیجه ماند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، باشگاه پرسپولیس گفت مزایده برای انتخاب کارگزار نو این باشگاه بی نتیجه مانده است.

مزایده باشگاه پرسپولیس برای انتخاب کارگزار تازه بی نتیجه ماند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: باشگاه پرسپولیس بر اساس ملزومات قانونی و همچنین خواسته هواداران مبنی بر انتخاب کارگزار و اسپانسر از طریق مزایده، نسبت به انجام این کار اقدام کرد. در مهلت تعیین شده، تعدادی از شرکت ها نسبت به دریافت پاکت، جهت شرکت در مزایده اقدام کردند. ارائه پیشنهاد و تقدیم پاکت تا ساعت 19 روز هشتم آبان به پایان رسید اما ارقام پیشنهادی نظر باشگاه را تأمین نکرد. این بررسی طی روزهای نهم و دهم آبان انجام و تصمیم نهایی اخذ شد. به این ترتیب اعلام می شود مزایده کارگزاری پرسپولیس برنده نداشت. باشگاه پرسپولیس با طی مراحل قانونی ترک تشریفات، انتخاب کارگزار یا اسپانسر خود را از طریق مذاکرات مستقیم انجام خواهد داد.

برای این منظور شرکت هایی به عنوان طرف مذاکره در نظر گرفته شده اند، ضمن آنکه افراد حقیقی و حقوقی که فکر می کنند می توانند نظر باشگاه را جلب کنند برای این منظور شانس خواهند داشت.

در این ارتباط به اطلاع هواداران عزیز می رساند، در این مدت که مزایده جریان داشت، باشگاه زمان را از دست نداد چنانکه مشاهده شد در این زمان نسبت به کسب درآمد از فضاهای موجود در حوزه اسپانسرینگ و تجارت الکترونیک اقدام شد.

همچنین در صورت واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه ها، باشگاه پرسپولیس این آمادگی را دارد که تبلیغات را انجام دهد و درآمدزایی نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مزایده باشگاه پرسپولیس برای انتخاب کارگزار تازه بی نتیجه ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایده باشگاه پرسپولیس برای انتخاب کارگزار تازه بی نتیجه ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید