توقف تردد اتوبوس گردشگری دو طبقه در تهران

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، تردد اتوبوس گردشگری دو طبقه در تهران به دلیل نداشتن پلاک دائمی، متوقف شد و تورهای تهرانگردی آن نیز انجام نمی گردد.

توقف تردد اتوبوس گردشگری دو طبقه در تهران

ورود یک دستگاه اتوبوس قرمز دو طبقه و روباز از گمرک، 3 ماه طول کشید و مدتی هم درگیر گرفتن مجوز از محیط زیست و پلیس راهور بود. در نهایت اعلام شد که در نوروز 96 برای اولین بار این اتوبوس به عنوان اتوبوس تهرانگردی به راه افتاد. تورهای نوروزگردی با دو ترکیب در 12 ایستگاه راه اندازی شد و حرکت آن در دو راستا تهران قدیم و بزرگ از ساعت 10 صبح تا 6 عصر انجام می گرفت.

اما در حال حاضر از تردد این اتوبوس جلوگیری شده و مسئولان می گویند شاید پس از حل مسائل،دوباره بعد از ماه رمضان آغاز به کار کرد. شاهین مظفری معاون گردشگری ستاد گردشگری شهرداری با اظهار بی اطلاعی از توقف تردد این اتوبوس، گفت:

ما تنها حامی این اتوبوس گردشگری بودیم نظارت بر عملکرد آن و اینکه آیا متوقف شده یا خیر و دلیلش چه بوده بر عهده اداره میراث فرهنگی تهران است. ما تنها تسهیل کننده فعالیت آن بوده ایم.

امین غلامعلی واردکننده این اتوبوس هم می گوید:

مشکل در گمرک است باید نزدیک به 250 میلیون تومان برای اتوبوس گردشگری تا اواخر آذر ماه باید بدهیم تا ترخیص اتوبوس ها قطعی گردد. برای اتوبوسی که در تهران کار می کرد هنوز پلاک دائم نداده اند و پلاک موقت داشت. پلیس راهور محدودیت هایی را برای آن داشت از جمله اینکه نمی توانستیم برای آن بیمه رد نموده یا مسافر بگیریم. ما عید نوروز با پلاک موقت برای آن تور برگزار کردیم و این برنامه تا روز 14 فروردین ادامه داشت اما از آن به بعد جلویش را گرفتند.

منبع: کجارو / خبرگزاری مهر

به "توقف تردد اتوبوس گردشگری دو طبقه در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف تردد اتوبوس گردشگری دو طبقه در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید