تصمیم نهایی بیل تعیین شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، وقتی پنجره جابجایی باز بود به نظر می رسید گرت بیل از رفتن به چین منصرف شده و وقتی فصل شروع شد این طور به نظر رسید که او به خاطر شروع خوبش از ماندن در تیم فوتبال رئال مادرید خرسند است.

تصمیم نهایی بیل تعیین شد

جدا از عملکرد خوب، رابطه او با زیدان هم عالی شده بود، اما این موضوع فقط تا بازی مقابل کلاب بروژ دوام داشت، جایی که بیل نیمکت نشین شد و این موضوع او را عصبانی کرد. به همین دلیل روزنامه آس مدعی شد او از دست مربی تیم و اعضای کادر فنی و حتی سران تیم ناراحت است و تصمیم گرفته در تابستان تیم مادریدی را ترک کند.

این در حالی است که او این فصل خوب کار کرده بود و این موضوع او را عصبانی تر کرد، درست زمانی که فکر می کرد توانسته خودش را ثابت کند، از تیم کنار گذاشته شد، آن هم در دیداری در لیگ قهرمانان که برای او فرصت مناسبی برای درخشیدن بود.

بیل اخیرا درگیر حواشی بسیاری بوده و یکی از آن ها این بوده که می گویند گلف را بیشتر از فوتبال دوست دارد و پیگیری می کند. خود بیل اما معتقد است عملکردش در زمین خوب بوده و فقط نیاز به مدت زمان بیشتر بازی کردن دارد تا بتواند به روزهای اوجی که در تاتنهام داشت بازگردد.

جاناتان بارنت طبق ادعای مطبوعات اسپانیا روی پروسه جدا کردن او از تیم کار می کند و به نظر باید در تابستان منتظر جدایی او باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصمیم نهایی بیل تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم نهایی بیل تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید