امامی: آمادگی روحی و جسمی برای حضور در مسابقات جهانی را دارم، خدا می داند جوایز ما را چه زمانی می دهند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در سال 2019 تأکید کرد که آمادگی روحی و جسمی کافی برای شرکت در مسابقات جهانی را دارد.

امامی: آمادگی روحی و جسمی برای حضور در مسابقات جهانی را دارم، خدا می داند جوایز ما را چه زمانی می دهند

یونس امامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خرید اینترنتی در مورد شرایط تمرینی این روزهایش گفت: هر روز تمرین می کنم و مجبورم با همین شرایط کنار بیایم. تمریناتم را در شهریار دنبال می کنم. روزهایی هم که باید تمرین کشتی انجام دهم تماس می گیرم و با یکی از بچه ها هماهنگ می کنم که مرور فن کنم.

وی در مورد اینکه آیا از این شرایط خسته نشده است، گفت: اتفاقی است که افتاده و فقط برای من هم نیست که خسته شوم. به هرحال برای همه شرایط تقریباً یکسان است.

امامی در پاسخ به این پرسش که اگر مسابقات جهانی 2020 برگزار شود، تصمیم دارد در همین وزن 74 کیلوگرم کشتی بگیرد، گفت: بله در همین وزن کشتی می گیرم. البته بعید می دانم که برگزار شود، چون دوباره در جهان دارد کرونا اوج می گیرد و بعضی کشورها هم مخالف برگزاری آن هستند. فعلاً که گفته شده است در مرداد ماه جواب صد درصد را در مورد برگزاری مسابقه خواهند داد.

دارنده مدال برنز وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد جهان درباره اینکه آمادگی ذهنی و جسمی برای حضور در مسابقات جهانی را دارد، تأکید کرد: از نظر روحی بله، چون قبلاً فکرش را می کردم اگر المپیک برگزار نشود، مسابقات جهانی را برگزار می کنند. از نظر جسمی هم حتماً تمرینات لازم را انجام خواهیم داد و اکنون نیز بدون تمرین نیستیم.

امامی که برای حضور در لیگ برتر با تیم دریاچه ارومیه قرارداد بسته است، در مورد اینکه عدم برگزاری لیگ تا اینجای کار به لحاظ مالی آنها را دچار مشکل نکرده است، گفت: مشکل مالی که چه بگویم، مثل همیشه خرج مان برعهده خانواده است. هنوز جایزه مسابقات جهانی را هم نداده اند و خدا می داند چه زمانی آن را خواهند داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امامی: آمادگی روحی و جسمی برای حضور در مسابقات جهانی را دارم، خدا می داند جوایز ما را چه زمانی می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: آمادگی روحی و جسمی برای حضور در مسابقات جهانی را دارم، خدا می داند جوایز ما را چه زمانی می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید