اعتراف مدافع آرسنال به بازنشستگی از فوتبال

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، مدافع آلمانی آرسنال اعتراف کرد در صورتی که شرایط او در این تیم بهتر نشود به بازنشستگی فکر خواهد نمود.

اعتراف مدافع آرسنال به بازنشستگی از فوتبال

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی و به نقل از دیلی میل، شکودران موستافی، مدافع آلمانی آرسنال اعتراف کرد در صورتی که شرایط او در این تیم بهتر نگردد به بازنشستگی فکر خواهد نمود. این بازیکن آلمانی در بازی های اخیر تیمش نمایش پرانتقادی داشته است. در همین رابطه او گفت: فوتبال همین است. یک روز شما خوب هستید و یک روز بد. جهان همش باب میل شما نیست. آدم باید بازی به بازی به فکر اصلاح و پیشرفت خود باشد و تا جایی که می گردد شرایط بهتری پیدا کرد. در صورتی که بهتر نشوید باید به فکر بازنشستگی از فوتبال باشید و در این صورت من اگر بدانم شرایطم در تیم بهتر نمی گردد تصمیم به خداحافظی از فوتبال خواهم گرفت.

او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: یک بازیکن حرفه ای باید این طور فکر کند. هیچ وقت نباید به خودش فکر کند و باید همواره تیم را در اولویت قرار دهد. برای من همواره موفقیت تیم مهم است. ما اکنون با سرمربی جدید به دنبال این هستیم بتوانیم شرایط بهتری پیدا کنیم و من مسوولیت زیادی در تیم حس می کنم و باید با همین فرایند تا خاتمه فصل پیش برویم و در ادامه درباره آینده خودم تصمیم گیری خواهم کرد.

شکودران موستافی مدافع تیم ملی فوتبال آلمان از والنسیا جدا شد و آرسنال را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد. او در تیم لندنی با مصدومیت های زیادی روبه رو شد و نتوانست بازی های خوبش در والنسیا را تکرار کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراف مدافع آرسنال به بازنشستگی از فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف مدافع آرسنال به بازنشستگی از فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید