شروع فعالیت مجدد تورهای گردشگری در لرستان

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی لرستان از شروع فعالیت مجدد تورهای گردشگری استان اطلاع داد.

شروع فعالیت مجدد تورهای گردشگری در لرستان

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان لرستان، سید امین قاسمی روز شنبه 31 خرداد 99 با اعلام این خبر اضافه کرد: با تصمیم ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا، تورهای مجاز گردشگری استان از امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.

او با بیان اینکه فعالیت دوباره تورهای گردشگری مستلزم رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای کنترل و مقابله با بیماری کرونا خواهد بود، گفت: تشدید نظارت بر فعالیت این تورها در دستور کار اداره کل استان واقع شده است و با همکاری انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و نیروی انتظامی، با فعالیت تورهایی که پروتکل های بهداشتی را راعایت نکنند، برخورد می گردد.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی لرستان تأکید کرد: با تصمیم ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا، فعالیت تالارها در برگزاری مراسم همچنان ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگردی و صنایعدستی استان در ادامه اظهار داشت: بازدید از موزه ها نیز تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و دستکش امکان پذیر است.

منبع: میراث آریا

به "شروع فعالیت مجدد تورهای گردشگری در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت مجدد تورهای گردشگری در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید